Covid-19: протиепідемічні заходи

Як організувати дистанційне навчання: рекомендації для молодшої, основної та старшої школи

Методичні рекомендації присвячено методології дистанційного навчання, засобам та інструментам для нього, а також особливостями дистанційного навчання школярів різного віку. Посібник став відповіддю на пандемію коронавірусу і вимушений карантин в українських школах навесні 2020 року, тому містить актуальну і корисну інформацію для навчання в умовах карантину. Посібник розроблено ГО "Смарт освіта" і схвалено МОН для використання у школах. Завантажити посібник можна за посиланням.

Інтерактивний урок про COVID-19

Матеріали та план інтерактивного уроку щодо коронавірусної хвороби COVID-19 та правил безпечного навчання під час карантину. Матеріали допоможуть:

Уроки з біології про COVID-19

Для учнів 6-8-х та 9-10-х класів розроблено дистанційні уроки з біології про коронавірусну інфекцію COVID-19. Методичні рекомендації для вчителів та навчальні матеріали для учнів опубліковано на сайті НУШ.

10:47 12.10.2020

Постер про дистанційне та змішане навчання

Містить інформацію про особливості дистанційного та змішаного навчання, його відмінності від онлайн-освіти, роль педагога, баланс спільного опрацювання та самостійного вивчення під час такого навчання. Також – опис 5 безкоштовних платформ для дистанційного та змішаного навчання: Moodle, Google Classroom, ClassDojo, Classtime та LearningApps.org. Важливо, що рішення про використання конкретної платформи має бути спільним для всього закладу освіти. Постер можна завантажити за посиланням.