Європейський день протидії торгівлі людьми

Психологічна служба Маньківського НВК у складі практичного психолога Левченко Тетяни Павлівни та соціального педагога Риженко Іванни Сергіївни провела інформаційно-освітню роботу до Європейського дня протидії торгівлі людьми серед дітей та учнівської молоді. Для учнів 5-7 класів здійснено перегляд з обговоренням навчально-мультиплікаційного фільму "Дві маленькі дівчинки" і проведено тренінгове заняття "Життя за кордоном: міфи та реальність". З учнівською молоддю 9-11 класів переглянуто і обговорено навчальний фільм "Станція призначення життя" та на тренінговому занятті виконано вправу "Наслідки торгівлі жінками" з використанням техніки "брейнстормінгу".