Відпочинок та оздоровлення

Пришкільний оздоровчий табір «Дивокрай»

Літні канікули складають значну частину вільного часу дітей. Літо - час ігор, розваг, свободи у виборі занять, зняття напруги, що накопичилася за рік , поповнення витрачених сил, відновлення здоров'я. Це період вільного спілкування дітей.

Організація шкільних оздоровчих таборів одна з найцікавіших і найважливіших форм роботи зі школярами в літній період. Табір виконує дуже важливу місію оздоровлення і виховання дітей.

Інформація про табір

Дитячий оздоровчий табір з денним перебуванням та 3-х разовим харчуванням у Маньківському НВК "ЗОШ -І-ІІІ ст.-гімназія".
Тривалість оздоровлення 14 днів.
Діти перебувають у таборі денного перебування з 8.30 до 16.00 .
Субота, неділя - вихідні дні.
П.І.Б. керівника табору: Левченко Тетяна Павлівна.
Табір фінансується:  місцевий бюджет селищкої ради, батьківська плата.
Наша адреса: 20100, смт Маньківка, вул Соборна, 36;
Тел. (04748) 6-22-68 email: mannvk@ukr.net
Основна місія табору денного перебування - організація вільного часу дітей, їх здоров'я в літній період.
На території табору є: спортивний майданчик, футбольне поле з штучним покриттям, дитячий майданчик з пісочницею, гойдалками, гіркою.
Основні завдання:
1. Залучення учнів на певний період літнього відпочинку;
2. Зміцнення здоров'я, сприяння нормальному фізичному розвитку;
3. Організація повноцінного відпочинку для дітей;
4. фізичне і психічне оздоровлення
5. Формування у дітей потреби у веденні  здорового способу життя
6. Розвиток потенціалу кожної дитини
7. Розвиток колективістських відносин;
8. Створення умов для самореалізації учнів;
9. Організація дозвілля учнів;
10. Формування і закріплення трудових навичок.

Мовний загін “Eager Beavers” (Наполегливі та завзяті)

З 2015 року Міністерство  освіти і науки України започаткувало літні мовні табори.  Маньківський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія”підтримав цю  ініціативу. Вже два роки в пришкільному таборі Маньківського НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія” працює мовний загін “Eager Beavers” (Наполегливі та завзяті), де учні мають змогу відпочивати та вдосконалювати знання англійської мови.

Девіз загону: “Non-stop learning, non-stop fun – our summer has begun”

Метою табору є спонукати школярів практично застосовувати англійську мову в реальних життєвих ситуаціях, розширити кругозір учнів, знання про країну, мова якої вивчається, формувати стійкий інтерес до вивчення іноземних мов. Саме тому основними завданнями мовного табору є надати можливість учням проявити креативність та реалізувати свій творчий потенціал, забезпечити активну мовленнєву практику кожного учня, розширити світогляд учнів  шляхом використання проектної робот, розвивати в учнів навички критичного мислення та вдосконалення мовних вмінь шляхом використання проектної роботи, рольової гри та групової дискусії, створити умови, в яких учні насолоджуються тим, що говорять іноземною мовою.

Вихованці табору мають можливість не лише покращити знання англійської мови, але і проявити свою креативність, створюючи стіннівки, постери, вироби власними руками, проекти, інсценізуючи пісні, тощо.

Учні залюбки грають в настільні ігри, які допомагають удосконалити комунікативні навички учнів. Крім того, діти з великим задоволенням створюють власні настільні ігри англійською мовою.