Мовний табір

Вже другий рік в пришкільному таборі Маньківського НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія”

працює мовний загін “Eager Beavers” (Наполегливі та завзяті), де учні мають змогу відпочивати та вдосконалювати знання англійської мови.

Девіз загону: “Non-stop learning, non-stop fun – our summer has begun”

Метою табору є спонукати школярів практично застосовувати англійську мову в реальних життєвих ситуаціях, розширити кругозір учнів, знання про країну, мова якої вивчається, формувати стійкий інтерес до вивчення іноземних мов. Саме тому основними завданнями мовного табору є надати можливість учням проявити креативність та реалізувати свій творчий потенціал, забезпечити активну мовленнєву практику кожного учня, розширити світогляд учнів  шляхом використання проектної робот, розвивати в учнів навички критичного мислення та вдосконалення мовних вмінь шляхом використання проектної роботи, рольової гри та групової дискусії, створити умови, в яких учні насолоджуються тим, що говорять іноземною мовою.

У мовному загоні “Eager Beavers” відпочиває 17 учнів 2 – А (6) класу гімназії. З учнями працюють вчителі англійської мови Маньківського НВК.

Вихованці табору мають можливість не лише покращити знання англійської мови, але і проявити свою креативність, створюючи стіннівки, постери, вироби власними руками, проекти, інсценізуючи пісні, тощо.

Учні залюбки грають в настільні ігри, які допомагають удосконалити комунікативні навички учнів. Крім того, діти з великим задоволенням створюють власні настільні ігри англійською мовою.

Звичайно, для нас найціннішим є  здоров’я дітей, саме тому важливе місце в таборі займає спорт та ігри на свіжому повітрі.

Camp Schedule

Time

Activities

Students’ arrive; ice-breakers and warm-ups

Breakfast

First class

Break

Teambuilding games

Second class

Sports and games

Lunch

Життя у таборі насичене та різноманітне.