МО учителів суспільно-гуманітарного циклу

Керівник методоб'єднання  Шепеляк Яніна Василівна

Кредо
«Не в кількості знань полягає освіта, а в повному розумінні

й майстерному застосуванні всього того, що знаєш »

A.Дістервег

Завдання

1. Надавати учням ґрунтовні знання, вдосконалювати методику викладання предметів суспільно-гуманітарного циклу.

2. Розвивати вміння та навички самостійної наукової і пошуково-краєзнавчої роботи.

3. Поширювати міжпредметні зв’язки з українською літературою, історією, світовою художньою культурою та музикою.

4. Виховувати почуття патріотизму, любові до найкращої країни у світі – України.

Перспективи

1. Цікава наукова, пошуково-краєзнавча робота.

2. Участь у туристично-краєзнавчих походах, екскурсіях, експедиціях.

3. Відвідування найбільш мальовничих куточків нашої Батьківщини, підготовка до вступу у ВНЗ за новими вимогами, які диктує час.

4. Забезпечення вчителів та учнів необхідними підручниками, посібниками, збірниками і методичною літературою.

5. Організація роботи з обдарованими дітьми.

6. Використання особистісно–орієнтованого підходу у навчанні.

7. Створення банку наочних матеріалів, які можуть бути використані під час уроків предметів суспільно-гуманітарного циклу.