Екологічна ініціатива

Дата: 09.04.2024 08:26
Кількість переглядів: 4

9 квітня, учні 7- А класу, класний керівник Вара О.М. та 8-А, класний керівник Іремадзе М.Т., за сприянням відділу освіти молоді та спорту, головного лісничого Олександр Андрущенко та батьківського комітету взяли участь у надзвичайно важливій екологічній ініціативі – вони вирушили на лісову галявину, щоб посадити дерева. Ця акція не лише сприяє збереженню природи, а й виховує в дітях відповідальність та любов до навколишнього середовища. Кожен посаджений саджанець – це маленький крок до створення зеленішого та здоровішого світу. Наші учні виявили неймовірну енергію та ентузіазм, які надихають нас усіх на подальші дії в охороні довкілля.