STEM-тиждень

Дата: 22.04.2024 12:40

В науці сила і в науці слава,

Світ без науки не такий яскравий,

То лиш здається, що без неї краще жити,

Бо лиш вона все здатна пояснити...

Останнім часом у освітньому просторі України набирає обертів тренд STEAM-освіти.

3 22.04 по 26.04.2024 року у Маньківському НВК буде проходити STEAM-тиждень "Великодня радість".

Здобувачі знань разом з педагогами ретельно готувалися і протягом тижня будуть презентувати свої STEAM - проєкти.

Сьогодні, 22 квітня 2024 року, у День науки, учні 9-А класу (класний керівник Фрей В.П.) урочисто відкрили STEAM - тиждень. А учні 10 - А класу (учитель історії Христоріз В.М.) познайомили присутніх з проєктом " Історія виникнення та традиції святкування Великодня в Україні".

Головною перевагою STEAM-навчання для школярів є їх підготовка до реального життя!

Наука - це круто!