STEM-тиждень. День четвертий - день математики

Дата: 25.04.2024 19:40

STEM-тиждень. День четвертий - день математики

Проєкт#1 " Геометричні фігури у писанкарстві"(учні 11А,Б класів, учитель математики Монько О.Ю.). І приємний подарунок від 11-А класу - банер своїми руками "З Великоднем".

Проєкт#2 "Великдень і математикаі"(учні 8-Б класу, учитель математики Рудакова К.І.)

Проєкт#3 "Традиції святкування Великодня в Англії" (учні 9-Б класу, учитель англійської мови Виноградова А.В.)

Проєкт#4 "Традиції святкування Великодня в Німеччині" (учні 11-Б класу, учитель німецької мови Шарапова Ю.Д.)

Проєкт#5 "Великодня мандрівка Джима Гудзика, машиніста Томаса на паротяжисі Еммі" (учні 6-Б класу, учитель зарубіжної літератури Шепеляк Я.В.)

Проєкт#6 "Полліанна.Гра в радість." (учні 5-Б класу, учитель зарубіжної літератури Левченко Т.П.)

Проєкт #7 "Професії майбутнього" (учні 10-А класу, учитель громадянської освіти Дорошенко В.П.)