"Моя родина"

Учні 5-А та 6-А класів Маньківського НВК "ЗЗСО І-ІІІ ступенів-гімназія" взяли участь у п'ятому уроці Національного проєкту "Цікава фізкультура" 2.0 - перезавантаження Тема уроку "Моя родина". Діти отримали масу позитивних емоцій та заряд бадьорості.

17:23 22.03.2024

Відкриття класу безпеки

Сьогодні, 22 березня 2024 року, у Маньківському НВК відбулося відкриття класу безпеки. Захід урочисто відкрив начальник відлілу освіти, молоді та спорту Безверхий Ю.М. Знайомство із тематичними зонами продовжили директор закладу Дорошенко В.П. та члени Дружини юних рятувальників - пожежних "Актив-101" Маньківського НВК . За сприяння працівників ДСНС у закладі відбулася профілактична акція " Запобігти. Врятувати. Допомогти".

16:31 22.03.2024

Зустріч з представниками Ірпінського Державного податкового університету

19.03.2024 року для учнів 10-11 класів Маньківського НВК відбулася профорієнтаційна зустріч з представниками Ірпінського Державного податкового університету. У ході зустрічі здобувачі освіти отримали профорієнтаційний навігатор та ознайомилися з основними кроками вступу до вишу. Для зацікавлення професією була проведена інтерактивна гра " Ти - майбутній податківець".

16:41 19.03.2024

Участь у четвертому уроці Національного проєкту "Цікава фізкультура" 2.0 - перезавантаження

15 березня 2024 року учні нашого класу взяли участь у четвертому уроці Національного проєкту "Цікава фізкультура" 2.0 - перезавантаження. Тема уроку "Добрі друзі". Протягом уроку виконували різноманітні вправи за допомогою парашута та координаційної драбини. Цікавими були завдання з метання. Хороший настрій та позитивні емоції подарувала вправа "Кривляки". Щоб розслабитись та відпочити була запропонована вправа "Мапа України".

19:37 15.03.2024

Патріотичний майстер-клас до Дня добровольця "Оберіг - підкова на щастя"

Сьогодні, 13 березня 2024 року, учні 7-Б класу Маньківського НВК (класний керівник Юдченко І.С.) взяли участь у патріотичному майстер-класі до Дня добровольця "Оберіг - підкова на щастя", проведеному бібліотекарем Маньківської селищної публічної бібліотеки Редькою О.О. Діти із великим захопленням виготовляли обереги, які подарують нашим Захисникам.

15:33 13.03.2024

Участь у Третьому уроці Національний проєкт "Цікава фізкультура" 2.0 - перезавантаження

Учні 1-Б, 5-А та 6-Б класів Маньківського НВК "ЗЗСО І-ІІІ ступенів-гімназія" взяли участь у Третьому уроці Національний проєкт "Цікава фізкультура" 2.0 - перезавантаження. Урок пройшов під гаслом "Твори добро!" Протягом уроку виконували вправи "Передай енергію" та "Спробуй повтори". Були проведені різноманітні рухливі ігри та естафети. Хороший настрій та позитивні емоції подарувало коло побажань та веселі танцювальні руханки! Щоб розслабитись та відпочити була запропонована релаксаційна вправа "Метелик". Запустили літачки мрій!!! Дуже хочемо, щоб всі дитячі мрії здійснилися! Доземний уклін ЗСУ за наш захист! Разом до ПЕРЕМОГИ! Україна понад усе!

14:15 13.03.2024

Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги

12 березня в Маньківському НВК відбулись змагання з футзалу  серед хлопців 5 - 6 класів в рамках І етапу змагань Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги.

19:03 12.03.2024

Година спілкування у 4-Б класі Маньківського НВК

"Ну щоб, здавалося, слова..." Під таким мотивом пройшла година спілкування у 4-Б класі Маньківського НВК ( класний керівник Назаренко Я.Ю. ), присвячена 210-ій річниці з дня народження Т.Г.Шевченка. Діти поринули у світ дитинства малого Тараса, співали веснянки, із захопленням декламували поезію видатного Кобзаря.

14:06 12.03.2024

Ерудит - гру "Правда - неправда"

07 березня 2024 року до 210 - річниці від дня народження Т.Г. Шевченка у КЗ "Маньківська селищна публічна бібліотека" з учнями 5-Б класу Маньківського НВК "ЗЗСО І -ІІІ ступенів - гімназії" (класний керівник Левченко Т. П.) проведено ерудит - гру "Правда - неправда".

15:57 07.03.2024