Година спілкування

Війна забрала в них дитинство... Війна навчила їх бути обережними...Війна зробила їх дорослими із дитячими емоціями і переживаннями...Маленькі другокласники...

19:30 23.02.2024

Проведення патріотичного квесту

Сьогодні, 23 лютого 2024 року, напередодні другої річниці повномасштабного вторгнення росії в Україну, члени гуртка "Джура" вшанували пам'ять загиблих Героїв хвилиною мовчання, виконали Державний Гімн України, перегорнули трагічні сторінки історії війни. У ході проведення патріотичного квесту гуртківці написали листи - подяки воїнам ЗСУ і передали їх нашим захисникам. На завершення заняття учні створили карту-оберіг України.

19:10 23.02.2024

Участь у Першому уроці Національного проєкту "Цікава фізкультура" 2.0 - перезавантаження

23 лютого учні 5-А класу Маньківського НВК "ЗЗСО І-ІІІ ступенів-гімназія" долучились до участі у Першому уроці Національного проєкту "Цікава фізкультура" 2.0 - перезавантаження. Дякуємо Олексій Качан та всім організаторам за цікавий урок та хороший настрій.

17:11 23.02.2024

Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги

22 лютого в Маньківському НВК відбулись змагання з баскетболу серед хлопців та дівчат 7-х класів в рамках проведення першого етапу змагань пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги.

17:30 22.02.2024

Прапор І-ої окремої штурмової роти

Сьогодні, 20 лютого 2024 року, учні 8-А класу Маньківського НВК з рук випускника закладу 2021 року, курсанта ІІІ курсу факультету бойового застосування військ Львівської Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Вишнівського Владислава отримали Прапор побратимів І-ої окремої штурмової роти.

19:10 20.02.2024